Tempera 0.9 - en to fa translation catalogue (501 entries)

en:  Bookmark the permalink
fa: بوک‌مارک پیوند پایدار

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: (height)
fa: (بلندی)

en: (width)
fa: (پهنا)

en: <b>%</b>
fa: <b>٪</b>

en: <b>0</b>
fa: <b>۰</b>

en: <b>1</b>
fa: <b>۱</b>

en: <br> Choose the category:
fa: <br>رده را انتخاب نمایید:

en: <i class="meta-nav-prev"></i> <span>Older posts</span>
fa: <i class="meta-nav-prev"></i> <span>نوشته‌های قدیمی‌تر</span>

en: <span>Newer posts</span> <i class="meta-nav-next"></i>
fa: <span>نوشته‌های جدیدتر</span> <i class="meta-nav-next"></i>

en: A collection of preset color schemes to use as the starting point for your site. Just load one up and see your blog in a different light.
fa: یک مجموعه از طرح‌های رنگی از پیش منظم شده به عنوان آغاز سایت شما گردآوری شده. تنها یکی را بار کنید تا وبلاگ خود را در نور دیگری ببینید.

en: Above Content Area
fa: ناحیه بالای محتوا

en: Accent Color #1
fa: متن تأکید #1

en: Accent Color #2
fa: متن تأکید #2

en: Accent Color #3
fa: متن تأکید #3

en: Accent Color #4
fa: متن تأکید #4

en: Accent Color #5
fa: متن تأکید #5

en: Accents
fa: تاکیدها

en: Accents #1 and #2 should either be the same as the link colours or be separate from all other colours on the site.<br />
         Accent #5 is used for input fields and buttons backgrounds, borders and lines.<br />
         Accents #3 and #4 should be the lighter/darker than the content background colour, being used as borders/shades on elements where accent #5 is background colour.
fa: تأکیدهای #1 و #2 باید یا با رنگ پیوندها یکی باشند و یا با همه رنگ‌های سایت متفاوت باشند.<br />
        تأکید‌ #5 برای پس‌زمینه، حاشیه و خط‌های دکمه فیلدهای ورودی است.<br />
        تأکید #3 و #4 باید روشن‌تر/تاریکتر از رنگ پس‌زمینه محتوا باشند، و به عنوان حاشیه/سایه عناصر استفاده می‌شوند و همچنین تأکید #5 رنگ پس‌زمینه است.

en: Add a top margin for the slider. By default this margin is 0 and you will want to increase this value when the width of the slider is smaller than the total width of the site.
fa: یک حاشیه بالایی برای اسلایدر اضافه نمایید. به صورت پیش‌فرض این حاشیه ۰ است و شما زمانی می‌خواهید این مقدار را افزایش دهید که پهنای اسلایدر شما از پهنای کل وبسایت کوچک‌تر است.

en: Always Visible
fa: همواره نمایان

en: And import!
fa: و درون‌ریزی!

en: Animation Time:
fa: مدت انیمیشن:

en: Animation:
fa: انیمیشن

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
fa: با عرض پوزش، اما هیچ نتیجه‌ای در بایگانی درخواستیتان یافت نشد، شاید جستجو برای یافتن مطلب مشابه یاریتان کند.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
fa: پوزش می‌طلبم. اما برگه‌ای که درخواست دادید یافت نشد. شاید جستجو یاریتان کند.

en: Archive and Category Pages
fa: برگه‌های بایگانی و رده

en: Are you sure you want to load a new color scheme? \nAll current saved settings under Text and Color Settings will be lost.
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید طرح رنگ جدیدی انتخاب نمایید؟ \nتمام تنظیمات ذخیره شده متن و رنگ از دست خواهند رفت.

en: Aside
fa: بکنار

en: Audio
fa: صدا

en: Author
fa: نویسنده

en: Author
fa: نویسنده

en: Author Archives: %s
fa: بایگانی‌های نویسنده: %s

en: Auto Select Images From Posts
fa: همچنین تصویر‌ها را از نوشته‌ها انتخاب کن

en: Back to Top button
fa: دکمه بازگشت به بالا

en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background colours for your social icons.
fa: رنگ پس‌زمینه برای آیکن‌های اجتماعی شما.

en: Background:
fa: پس‌زمینه:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fa: پیش از آنکه پرونده درون‌ریز خود را بارگزاری نمایید، می‌بایست این خطا را برطرف نمایید:

en: Below Content Area
fa: ناحیه پایین محتوا

en: Blog Archives
fa: بایگانی‌های وبلاگ

en: Bookmark
fa: بوک‌مارک

en: Bottom
fa: پایین

en: BoxRain
fa: جعبه‌های بارانی

en: BoxRainGrow
fa: رشد جعبه‌های بارانی

en: BoxRainGrowReverse
fa: رشد معکوس جعبه‌های بارانی

en: BoxRainReverse
fa: جعبه‌های بارانی برعکس

en: BoxRandom
fa: جعبه‌های تصادفی

en: Breadcrumbs
fa: خورده‌نان‌ها

en: Bullets
fa: گلوله‌ها

en: By default WordPress excerpts remove all HTML tags (&lt;pre&gt;, &lt;a&gt;, &lt;b&gt and all others) and only clean text is left in the excerpt.
    Enabling this option allows HTML tags to remain in excerpts so all your default formating will be kept.<br /> <b>Just a warning: </b>If HTML tags are enabled, you have to make sure
    they are not left open. So if within your post you have an opened HTML tag but the except ends before that tag closes, the rest of the site will be contained in that HTML tag. -- Leave 'Disable' if unsure --
fa: به صورت پیش‌فرض همه تگ‌های HTML (&lt;pre&gt;, &lt;a&gt;, &lt;b&gt and all others) از قسمت گزیده حذف خواهند شد. و تنها متن ساده در گزیده باقی خواهد ماند.
    فعال نمودن این انتخاب اجازه می‌دهد تگ‌های HTML در گزیده باقی مانند و قالب‌بندی پیش‌فرض شما نگه‌داشته شود. <br /> <b>تنها یک اخطار: </b>اگر تگ‌های HTML فعال شوند، باید اطمینان حاصل نمایید که تگ‌ها باز نمی‌مانند. بنابراین شما در نوشته خود یک تگ باز دارید و تمام باقی سایت در تگ باز ادامه خواهند داد. اگر مطمئن نیستید «غیرفعال» را انتخاب نمایید.

en: By default the header has a minimum height set. This option removes that and the header becomes fully responsive, scalling to any size.<br> Only enable this if you're <b>not</b> using a logo or site title and description in the header.
fa: در حالت پیش‌فرض سربرگ ارتفاع کمینه دارد. این انتخاب آن را حذف می‌کند و سربرگ کاملا واکنش‌گرا شده، به هر اندازه‌ای تغییر می‌کند.<br>تنها در صورتی این را فعال نمایید که از لوگو یا عنوان سایت و توضیحات در سربرگ استفاده <b>نمی‌نمایید</b>.

en: Caption type
fa: نوع عنوان

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Category
fa: دسته

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی‌های رده: %s

en: Category Titles
fa: عنوان رده‌ها

en: Center
fa: وسط

en: Center the header image horizontally
fa: وسط‌چین نمودن افقی تصویر سربرگ

en: Chat
fa: چپ

en: Choose if you want the sticky posts on your home page to be visible in full or just the excerpts.
fa: در صورتی که می‌خواهید نوشته‌های چسبان در صفحه خانه به شکل کامل یا گزیده نمایش یابند انتخاب نمایید.

en: Choose the <b>areas</b> where to display the social icons.
fa: آن <b>ناحیه</b>‌ای را که آیکن‌های اجتماعی به نمایش در می‌آیند انتخاب نمایید.

en: Choose the areas to hide on the first page.
fa: ناحیه‌هایی که می‌خواهید در صفحه پنهان شوند انتخاب نمایید.

en: Choose the indent for your paragraphs.
fa: فرورفتگی پارارگراف‌های خود را برگزینید.

en: Choose the post metas you want to show on multiple post pages (home, blog, category, archive etc.)
fa: متاهای نوشته را که می‌خواهید در صفحه چندنوشته‌ای نمایش یابند انتخاب نمایید (خانه، وبلاگ، دسته، بایگانی و غیره.)

en: Choose the post metas you want to show on sigle post pages.
fa: متاهای نوشته را که می‌خواهید در صفحه تک‌نوشته‌ای نمایش یابند انتخاب نمایید.

en: Choose what to display inside your header area.
fa: انتخاب نمایید که چه چیز در ناحیه سربرگ نمایش یابد.

en: Choose your layout. Possible options are: <br> No sidebar, a single sidebar on either left of right, two sidebars on either left or right and two sidebars on each side.<br>This can be overriden in pages by using Page Templates.
fa: طرح مورد نظرتان را برگزینید. انتخاب‌های ممکن این‌ها هستند: بدون نوار کناری، یک نوار کناری در یکی از دو سمت چپ یا راست، دو نوار کناری در یکی از دو سمت چپ یا راست و دو نوار کناری در هر یک از دو سمت. این می‌تواند با استفاده از قالب‌های برگه باطل شود.

en: Clickable header image
fa: تصویر سربرگ قابل کلیک

en: Color Schemes
fa: طرح‌های رنگ

en: Color Settings
fa: تنظیمات رنگ

en: Colours for your meta area (post information).
fa: رنگ‌های ناحیه متای شما (اطلاعات نوشته)

en: Columns per row:
fa: تعداد ستون‌ها در هر ردیف:

en: Comment
fa: کامنت

en: Comments
fa: کامنت‌ها

en: Comments are closed
fa: کامنت‌ها بسته هستند.

en: Comments are closed text
fa: کامنت‌ها متن‌بسته هستند

en: Comments are closed.
fa: کامنت‌ها بسته شده‌اند.

en: Comments off
fa: خاموش کردن کامنت‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Content / Sidebar Width
fa: پهنای محتوا / نوارـکناری

en: Content =
fa: محتوا =

en: Content Background
fa: پس‌زمینه محتوا

en: Content Headings
fa: سربرگ محتوا

en: Content List Bullets
fa: گلوله‌های فهرست‌های محتوا

en: Content colours apply to post and page areas of the site.
fa: رنگ محتوا بر ناحیه‌های برگه‌ها و پست‌های سایت اعمال خواهند گشت.

en: Continue reading
fa: خواندن ادامه

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: خواندن ادامه <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading link text
fa: متن پیوند ادامه خواندن

en: Crop images to exact size.
fa: کروپ کردن عکس‌ها تا رسیدن به اندازه درست.

en: Custom CSS
fa: سی‌اس‌اس سفارشی

en: Custom Footer Text
fa: متن سفارشی پاورقی

en: Custom JavaScript
fa: جاوااسکریپت سفارشی

en: Custom Logo
fa: نشان انتخابی

en: Custom Logo Upload
fa: بارگزاری لوگوی سفارشی

en: Custom Logo upload. The logo will appear over the header image if you have used one.
fa: بارگزاری لوگوی خود. این لوگو اگر انتخاب شود بر روی تصویر سربرگ نمایش می‌یابد.

en: Custom Slides
fa: اسلایدهای انتخابی

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی‌های روزانه: %s

en: Dark
fa: تاریک

en: Date
fa: تاریخ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default (disabled)
fa: پیش‌فرض (غیرفعال)

en: Define background image
fa: تعریف عکس پس‌زمینه

en: Define header image
fa: تعریف تصویر سربرگ

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable the default headings indent (left margin).
fa: غیرفعال نمودن فرورفتگی پیش‌فرض سربرگ (حاشیه چپ).

en: Drag <Cryout Column> widgets here.
fa: ابزارک‌های <Cryout Column> را به اینجا بکشید.

en: ERROR: You are not authorised to perform that operation
fa: خطا: شما دسترسی کافی برای انجام این کار را ندارید

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit the 'Continue Reading' link added to your post excerpts.
fa: متن پیوند «ادامه» که به گزیده نوشته اضافه می‌شود.

en: Email
fa: نشانی ایمیل

en: Empty
fa: خالی

en: Enable
fa: فعال

en: Enable Presentation Page
fa: فعال نمودن صفحه نمایش آغازین

en: Enable extra compatibility tag for older Internet Explorer versions. Turning this option on will trigger W3C validation errors.
fa: فعال نمودن تگ‌های سازگاری اضافی دیگر برای نسخه‌های قدیمی اینترنت اکسپلورر. تنظیم این انتخاب خطاهای W3C را در پی خواهد داشت.

en: Enable the Back to Top button. The button appears after scrolling the page down.
fa: فعال‌سازی دکمه بازگشت به بالا. دکمه پس از رفتن به پایین نمایش می‌یابد.

en: Enable the Magazine Layout. This layout applies to pages with posts and shows 2 posts per row.
fa: فعال‌سازی حالت روزنامه‌ای. این بر صفحه‌هایی که دو نوشته در ردیف نمایش می‌دهند تاثیر خواهد گذاشت.

en: Enable the presentation front-page. This will become your new home page. <br> If you want another page to hold your latest blog posts, choose 'Blog Template (Posts Page)' from Page Templates while creating or editing that page.
fa: صفحه نمایش آغازین را فعال نمایید. این صفحه خانه شما خواهد شد.<br> اگر می‌خواهید صفحه دیگری آخرین نوشته‌های وبلاگتان را نگه‌داری نماید، گزینه «قالب بلاگ (برگه نوشته‌ها)» را از قالب‌های برگه هنگام ساختن یا ویرایش آن برگه برگزینید.

en: Enable to display latest posts on the presentation page, below the columns. Sticky posts are always displayed and not counted.
fa: این را برای نمایش آخرین نوشته‌ها در صفحه نمایش آغازین، پایین ستون‌ها فعال نمایید. نوشته‌های چسبان همیشه نمایش می‌یابند و شمرده نمی‌شوند.

en: Enable to make Tempera fully responsive. The layout and general sizes of your blog will adjust depending on what device and what resolution it is viewed in.<br> Do not disable unless you have a good reason to.
fa: فعال نمایید تا تمپرا کاملا واکنش‌گرا شود. این طرح و اندازه‌های عمومی وبلاگتان بر اساس تفکیک‌پذیری دستگاهی که در آن دیده می‌شود تنظیم می‌شود.<br> غیرفعال ننمایید، مگر آن‌که دلیل خوبی برای این کار داشته‌باشید.

en: Enable uppercase text styling. All text in the site will be uppercase.
fa: فعال‌سازی حالت حروف بزرگ. همه متن‌ها در سایت به حالت حروف بزرگ در خواهند آمد.

en: Excerpt
fa: گل‌چین

en: Excerpt suffix
fa: پسوند گزیده

en: Excerpts on archive, categroy and search pages. Same as above, only standard posts will be affected.
fa: گزیده‌ها در بایگانی، دسته و صفحه‌های جستجو. همانند بالا، تنها نوشته‌های استاندارد تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

en: Excerpts on the main page. Only standard posts will be affected. All other post formats (aside, image, chat, quote etc.) have their specific formating.
fa: گزیده‌های صفحه آغازین. تنها نوشته‌های استاندارد تحد تأثیر قرار خواهند گرفت. دیگر قالب‌های نوشتار (عکس، چت، گفتاورد و غیره.) قالب‌بندی مخصوص خود را دارند.

en: Export Theme options
fa: برون‌ریزی تنظیمات پوسته

en: Extra Text
fa: متن بیشتر

en: Extras
fa: دیگر چیزها

en: Fade
fa: محو شدن

en: FavIcon Upload
fa: بارگزاری فاوآیکون.

en: Featured Image Settings
fa: تنظیمات تصویر ویژه

en: Featured Images as HEADER Images
fa: تصویر ویژه به عنوان تصاویر سربرگ

en: Featured Images as POST Thumbnails
fa: تصویر ویژه به عنوان بندانگشتی نوشته‌ها

en: First Footer Area
fa: ناحیه پانوشت اول

en: First footer area
fa: ناحیه پانوشت اول

en: Fixed
fa: ثابت

en: Fold
fa: تا کردن

en: Footer
fa: پانوشت

en: Footer Background
fa: پس‌زمینه پانوشت

en: Footer Links
fa: پیوندهای پانوشت

en: Footer Links Hover
fa: پیوندهای پانوشت هنگام گذار موس

en: Footer Navigation
fa: ناوبری پایین

en: Footer Text
fa: متن پانوشت

en: Footer Widget Text
fa: متن ابزارک‌های پانوشت

en: Footer Widgets
fa: ابزارک‌های پایین

en: Footer Widgets Area Background
fa: پس‌زمینه ناحیه ابزارک‌های پانوشت

en: Footer Widgets Background
fa: پس‌زمینه ابزارک‌های پانوشت

en: Footer Widgets Links
fa: پیوندهای ابزارک‌های پانوشت

en: Footer Widgets Links Hover
fa: پیوندهای ابزارک‌های پانوشت هنگام گذار موس

en: Footer Widgets Title Background
fa: پس‌زمینه عنوان ابزارک‌ها پانوشت

en: Footer Widgets Title Text
fa: متن عنوان ابزارک‌های پانوشت

en: Footer Widgets:
fa: ابزارک‌های پانوشت:

en: Footer colours include the footer menu colours.
fa: رنگ‌های پانوشت شامل رنگ منوهای پانوشت می‌شود.

en: Footer:
fa: پانوشت:

en: Force Text Align
fa: مجبور کردن هم‌ترازی متن

en: Fourth Footer Area
fa: ناحیه پانوشت چهارم

en: Full Post
fa: تمام نوشته

en: Full size is %s pixels
fa: اندازه کامل %s پیکسل است

en: Full width
fa: پهنای کل

en: Gallery
fa: نگارخانه

en: General
fa: عمومی

en: General Font
fa: فونت عمومی

en: General Lighter Text
fa: متن عمومی روشن‌تر

en: General Links
fa: پیوندهای همگانی

en: General Links Hover
fa: پیوندهای همگانی هنگام گذار موس

en: General Text
fa: متن همگانی

en: General:
fa: همگانی:

en: Go back to the Tempera options page and check them out!
fa: به تنظیمات تمپرا بازگردید و آن‌ها را بررسی نمایید!

en: Graphics Settings
fa: تنظیمات گرافیک

en: Great! The options have been imported!
fa: عالی! تنظیمات درون‌ریزی شدند!

en: HTML tags in Excerpts
fa: تگ‌های HTML در گزیده‌ها

en: Header Background
fa: پس‌زمینه سربرگ

en: Header Content Spacing
fa: فاصله‌بندی محتوای سربرگ

en: Header Height
fa: ارتفاع سربرگ

en: Header Image
fa: عکس سربرگ

en: Header Settings
fa: تنظیمات سربرگ

en: Header Widgets
fa: ابزارک‌های سربرگ

en: Headings Font
fa: فونت هدینگ‌ها

en: Headings Indent
fa: فرورفتگی هدینگ

en: Height:
fa: بلندی:

en: Hi! This is where you import the  Tempera settings.<i> Please remember that this is still an experimental feature.</i>
fa: درود، اینجا جاییست که تنظیمات تمپرا را درون‌ریزی می‌کنید. <i>لطفا به یاد داشته‌باشید، که این هنوز یک ابزار آزمایشی است.</i>

en: Hidden
fa: پنهان

en: Hide
fa: پنهان

en: Hide Tables
fa: پنهان کردن جدول‌ها

en: Hide areas
fa: ناحیه‌های پنهان

en: Hide everywhere
fa: همه‌جا پنهان

en: Hide in pages
fa: پنهان در برگه‌ها

en: Hide in posts
fa: پنهان در نوشته‌ها

en: Hide or show bullets next to lists in your content area (posts, pages etc.).
fa: پنهان یا آشکار ساختن گلوله‌هایی که در کنار فهرست‌ها در ناحیه محتوایی (نوشته‌ها، برگه‌ها و غیره) قرار می‌گیرند.

en: Hide or show titles on Categories and Archives.
fa: آشکار یا پنهان نمودن عنوان دسته‌ها و بایگانی‌ها

en: Hide or show titles on pages.
fa: پنهان یا نمایش عنوان‌ها در برگه‌ها.

en: Hide table borders and background color.
fa: پنهان نمودن حاشیه و رنگ پس‌زمینه جدول.

en: Hide the <b>Comments are closed</b> text that by default shows up on pages or posts with comments disabled.
fa: پنهان نمودن متن <b>کامنت بسته است</b> که به صورت پیش‌فرض در برگه‌ها یا نوشته‌هایی که کامنت در آن‌ها غیرفعال است نمایش می‌یابد.

en: Hide the <b>Comments off</b> text next to posts that have comments disabled.
fa: پنهان نمودن متن <b>کامنت خاموش است</b> در کنار نوشته‌هایی که کامنتشان غیرفعال است.

en: Hide the explanatory text under the comments form (starts with  <i>You may use these HTML tags and attributes:...</i>).
fa: پنهان نمودن متن توضیح پایین کامنت‌ها (با <i>شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده نمایید:...</i>.

en: Hide the footer (copyright area).
fa: پنهان نمودن ناحیه پانوشت (ناحیه حق نشر)

en: Hide the footer widgets.
fa: پنهان نمودن ابزارک‌های پانوشت.

en: Hide the header area (logo/title and/or image/empty area).
fa: پنهان نمودن ناحیه سربرگ (ناحیه نشان/عنوان و/یا عکس/خالی).

en: Hide the main menu and the top menu.
fa: پنهان نمودن منوی اصلی و منوی بالایی.

en: Home Page
fa: صفحه خانه

en: Image
fa: تصویر

en: Image Size:
fa: اندازه عکس:

en: Import Tempera Theme Options
fa: درون‌ریزی تنظیمات تمپرا

en: Import Tempera Theme Options
fa: درون‌ریزی تنظیمات تمپرا

en: Import Theme options
fa: درون‌ریزی تنظیمات پوسته

en: Import/Export Settings
fa: درون‌ریزی/برون‌ریزی تنظیمات

en: Insert custom text or HTML code that will appear in you footer. <br /> You can use HTML to insert links, images and special characters like &copy;.
fa: متن یا HTML انتخابی خود را که در پانوشتتان نمایش می‌یابد وارد نمایید. می‌توانید از HTML برای وارد کردن پیوند، عکس و کاراکترهای خاص مانند &copy; استفاده نمایید.

en: Insert your custom CSS here. Any CSS declarations made here will overwrite Tempera's (even the custom options specified right here in the Tempera Settings page). <br /> Your custom CSS will be preserved when updating the theme.
fa: در اینجا CSS مورد نظر خود را وارد نمایید. هر CSSی که در اینجا تعریف شود، بر CSSهای تمپرا ارجهیت دارد (حتی انتخاب‌های وارد شده در تنظیمات تمپرا).<br /> CSS انتخابی شما هنگام به‌روز شدن پوسته ثابت خواهند ماند.

en: Insert your custom Javascript code here. (Google Analytics and any other forms of Analytic software).
fa: کُد جاوا اسکریپت مورد نظرتان را اینجا وارد نمایید. (تحلیل‌گر گوگل و یا هر نرم‌افزار تحلیل‌گر دیگر).

en: Internet Explorer Compatibility Tag
fa: تگ‌های سازگاری با اینترنت اکسپلورر

en: It's that easy: a mouse click away - the ability to export your Tempera settings and save them on your computer. Feeling safer? You should!
fa: انقدر ساده است!

en: Just choose a file from your computer:
fa: تنها یک پرونده از کامپیوتر خود برگزینید.

en: Justify
fa: توجیه‌گر (جاستیفای)

en: Keep header image aspect ratio.
fa: نگه‌داشتن نسبت وضع تصویر.

en: Latest Posts
fa: آخرین نوشته‌ها

en: Latest Posts from Category
fa: آخرین نوشته‌های از رده

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the columns.
fa: آخرین نوشته‌ها از رده‌ای که انتخاب نمودید درون ستون‌ها بار خواهند شد.

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the slider.
fa: آخرین نوشته‌ها از رده‌ای که انتخاب نمودید درون اسلایدر بار خواهند شد.

en: Latest posts will be loaded into the columns.
fa: آخرین نوشته‌ها در ستون‌ها بار خواهند شد.

en: Latest posts will be loaded into the slider.
fa: آخرین نوشته‌ها درون اسلایدر بار خواهند شد.

en: Layout Settings
fa: تنظیمات طرح‌بندی

en: Left
fa: چپ

en: Left Sidebar
fa: نوار کناری چپ

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Left sidebar
fa: نوار کناری چپ

en: Letter Spacing
fa: فاصله حرف‌ها

en: Light
fa: روشن

en: Limitations: It has to be an image. It should be max 64x64 pixels in dimensions. Recommended file extensions .ico and .png. <br> <strong>Note that some browsers do not display the changed favicon instantly.</strong>
fa: محدودیت‌ها: باید یک تصویر باشد. باید اندازه بیشینه ۶۴x۶۴ پیکسل داشته‌باشد. پسوندهای توصیه شده: ico. و png.<br><strong> توجه نمایید که برخی مرورگرها فاوآیکن تغییر یافته را بی‌درنگ نمایش نمی‌دهند.</strong>

en: Line Height
fa: فاصله خط

en: Link
fa: پیوند

en: Link nr. 1
fa: پیوند اول

en: Link nr. 2
fa: پیوند دوم

en: Link nr. 3
fa: پیوند سوم

en: Link nr. 4
fa: پیوند چهارم

en: Link nr. 5
fa: پیوند پنجم

en: Link the thumbnail to the post
fa: پیوند بندانگشتی به نوشته

en: Link to full-size image
fa: پیوند به تصویر با اندازه کامل

en: Links
fa: پیوند‌ها

en: List the post IDs you want to display (separated by a comma):
fa: آی‌دی نوشته‌هایی که می‌خواهید نمایش یابند را فهرست نمایید (با کاما از هم جدا نمایید):

en: Load Color Scheme
fa: بارگزاری طرح رنگ

en: Load your custom Widgets as columns. Go to <a>Appearance >> Widgets</a> and create your custom columns using the Columns widget. You can use as many as you want.
fa: ابزارک‌های مورد نظر خود را به عنوان ستون‌ها بار کنید. به <a>نمایش >> ابزارک‌ها</a> روید و ستون مورد نظرتان را با استفاده از ابزارک ستون بسازید. می‌توانید به هر تعداد که بخواهید استفاده نمایید.

en: Magazine Layout
fa: طرح‌بندی روزنامه‌ای

en: Main Layout
fa: طرح اصلی

en: Main Menu
fa: منوی اصلی

en: Main Menu Font
fa: فونت منوی اصلی

en: Main Site Background
fa: پس‌زمینه اصلی سایت

en: Maximum size: %s
fa: اندازه بیشینه: %s

en: Menu
fa: منوو

en: Menu Alignment
fa: ترازبندی منو

en: Menu Background
fa: پس‌زمینه منو

en: Menu Text
fa: متن منو

en: Menu:
fa: منو:

en: Meta Bar Position
fa: موقعیت نوار متا

en: Meta Icons
fa: آیکن‌های متا

en: Meta Links
fa: پیوندهای متا

en: Meta Links Hover
fa: پیوندهای متا هنگام گذار موس

en: Miscellaneous Settings
fa: تنظیمات دیگر

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهانه: %s

en: More text for the Presentation Page. The top title is just below the slider, the second title is below the columns. A text area supporting HTML tags and shortcodes below each title<br>It's all optional so leave any input field empty to not dispaly it.
fa: نوشته‌های بیشتر برای صفحه نمایش آغازین. عنوان بالایی دقیقا زیر اسلایدر قرار می‌گیرد، عنوان دوم زیر ستون‌ها. ناحیه متنی تگ‌های HTML و کُد کوتاه را زیر هر عنوان پشتیبانی می‌کند.<br>همچنین کاملا انتخابی است که هر ورودی را که می‌خواهید نمایش پیدا نکند، خالی بگذارید.

en: Name
fa: نام

en: Newer Comments
fa: کامنت‌های جدیدتر

en: Next image
fa: تصویر بعدی

en: No news items.
fa: بدون مورد خبری.

en: No search results for: %s.
fa: هیچ نتیجه‌ی جستجویی برای «%s» یافت نشد.

en: None
fa: هیچ

en: Normal
fa: معمولی

en: Not Found
fa: یافت نشد

en: Nothing Found
fa: موردی پیدا نشد

en: Number of Words for Post Excerpts
fa: تعداد کلمه‌های گزیده نوشته

en: Number of posts to show:
fa: تعداد نوشته‌هایی که نمایش می‌یابند:

en: Numbers
fa: عددها

en: Older Comments
fa: کامنت‌های قدیمی‌تر

en: One Comment:
fa: یک کامنت:

en: One column (no sidebars)
fa: یک ستون (بدون نوار کناری)

en: Only sticky posts will be loaded into the columns.
fa: تنها نوشته‌های چسبان در ستون‌ها بار خواهند شد.

en: Only sticky posts will be loaded into the slider.
fa: تنها نوشته‌های چسبان در اسلایدر بار خواهند شد.

en: Only the columns with a defined image will become active and visible on the presentation page.<br>When using columns from posts, make sure the selected posts have featured images.<br>Read the FAQs for more info.
fa: تنها ستون‌هایی که تصویرشان تعریف شده فعال بوده و در صفحه نمایش آغازی قابل دیدن هستند.<br> هنگام استفاده از ستون‌ها از نوشته‌ها، اطمینان حاصل نمایید که نوشته انتخاب شده، تصویر ویژه دارد. <br>پرسش‌های رایج را برای اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

en: Only the slides with a defined image will become active and visible in the live slider.<br>When using slides from posts, make sure the selected posts have featured images.<br>Read the FAQs for more info.
fa: تنها اسلایدهایی که برایشان عکس تعریف شده فعال خواهند شد و در اسلایدر زنده دیده خواهند شد.<br> هنگام استفاده از اسلاید از نوشته‌ها، اطمینان حاصل نمایید که نوشته انتخاب شده، تصویر ویژه دارد. <br>پرسش‌های رایج را برای اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

en: Oops! The file is empty or there was no file. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
fa: اوخ! پرونده خالی است یا شاید پرونده‌ای در کار نباشد. این خطا ممکن است به خاطر غیر فعال بودن بارگزاری در php.ini شما یا تعریف post_max_size کوچک‌تر از upload_max_filesize در php.ini باشد.

en: Oops, there's a small problem.
fa: اوخ! یک مشکل کوچک رخ داده.

en: Open in new window
fa: باز شدن در پنجره جدید

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Page Titles
fa: عنوان برگه‌ها

en: Page/Post Title
fa: عنوان برگه/نوشته

en: Page/Post Title Hover
fa: عنوان برگه/نوشته هنگام گذار موس

en: Pages:
fa: صفحه‌ها:

en: Pagination
fa: صفحه‌بندی

en: Paragraph Indent
fa: فرورفتگی پاراگراف

en: Paragraph spacing
fa: فاصله‌گذاری پاراگراف

en: Pause Time:
fa: زمان مکث:

en: Permalink to
fa: پیوند پایدار به

en: Permalink to %s
fa: پیوند پایدار به %s

en: Pingback:
fa: پینگ بک

en: Post Excerpt Settings
fa: تنظیمات گل‌چین کردن نوشته‌ها

en: Post Images Border
fa: خط مرزی عکس‌های نوشته‌ها

en: Post Information Settings
fa: تنظیمات اطلاعات نوشته‌ها

en: Post Title Font
fa: فونت عنوان نوشته‌ها

en: Post metas
fa: متاهای نوشته‌ها

en: Posted on
fa: نوشته شده در

en: Powered by
fa: نیرو یافته از

en: Presentation Page
fa: تنظیمات صفحه آغازین

en: Presentation Page Columns
fa: ستون‌های صفحه نمایش آغازین

en: Previous image
fa: تصویر پیشین

en: Primary Navigation
fa: ناوبری فرعی

en: Quote
fa: گفتاورد

en: Random
fa: تصادفی

en: Random Posts
fa: نوشته‌های تصادفی

en: Random Posts from Category
fa: نوشته‌های تصادفی از رده

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the columns.
fa: نوشته‌هایی تصادفی از رده‌ای که انتخاب نمودید درون ستون‌ها بار خواهند شد.

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the slider.
fa: نوشته‌هایی تصادفی از رده‌ای که انتخاب نمودید درون اسلایدر بار خواهند شد.

en: Random posts will be loaded into the columns.
fa: نوشته‌های تصادفی درون ستون‌ها بار خواهند شد.

en: Random posts will be loaded into the slider.
fa: نوشته‌های تصادفی در اسلایدر بار خواهند شد.

en: Read more text:
fa: متن بیشتر بخوانید:

en: Replaces the three dots ('[...])' that are appended automatically to excerpts.
fa: جایگزین نمودن سه نقطه «([...])» که به صورت خودکار به گزیده اضافه می‌شود.

en: Reply
fa: پاسخ

en: Reset Tempera Settings to Defaults?
fa: بازگردانی تنظیمات تمپرا به پیش‌فرض؟

en: Reset to Defaults
fa: بازگردانی به پیش‌فرض

en: Responsiveness
fa: طرح‌بندی خودکار در اندازه‌های گوناگون صفحه‌نمایش

en: Return to %s
fa: بازگشت به %s

en: Right
fa: راست

en: Right Sidebar
fa: نوار کناری راست

en: Right side
fa: سمت راست

en: Right sidebar
fa: نوار کناری راست

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Search
fa: جستجو

en: Search Results for: %s
fa: نتیجه جستجو برای: %s

en: Second Footer Area
fa: ناحیه پانوشت دوم

en: Second Title
fa: عنوان دوم

en: Second footer area
fa: ناحیه پانوشت دوم

en: Second text
fa: متن دوم

en: Select / Upload Image
fa: انتخاب / بارگزاری تصویر

en: Select Category
fa: انتخاب رده

en: Select one of the preset color schemes and press the Load button.<br> <b> CAUTION! </b> When loading a color scheme, the Tempera theme settings under Text and Color Settings will be overriden. All other settings will remain intact.<br> <u>SUGGESTION:</u> It's always better to export your current theme settings before loading a color scheme.
fa: یکی از بسته‌های رنگی را انتخاب نمایید و روی دکمه بارگزاری کلیک نمایید.<br> <b> احتیاط! </b> هنگامی که شم رنگ را بار می‌کنید، تنظیمات پوسته تمپرا در بخش متن و رنگ جایگزین خواهند شد. تمام باقی تنظیمات دست‌نخورده باقی خواهند ماند.<br> <u>پیشنهاد:</u> همیشه بهتر است که تنظمات کنونی را پیش از بارگیری تنظیمات جدید برون‌ریزی نمایید.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want for your titles. It will affect post titles and page titles. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
fa: خانواده و اندازه قلم را انتخاب نمایید و یا نام فونت گوگل را که می‌خواهید برای عنوان‌ها برگزینید وارد نمایید. این بر عنوان نوشته‌ها و برگه‌ها تأثیر خواهد گذاشت. اگر می‌خواهید فونت عمومی استفاده شود انتخاب «فونت عمومی» را برگزینید.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your headings to have (h1 - h6 tags will be affected). Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
fa: خانواده و اندازه قلم را انتخاب نمایید و یا نام فونت گوگل را که می‌خواهید برای عنوان‌گذاری‌ها (h1-h6 تأثیر می‌پذیرند) برگزینید وارد نمایید. اگر می‌خواهید فونت عمومی استفاده شود انتخاب «فونت عمومی» را برگزینید.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your main menu to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
fa: خانواده و اندازه قلم را انتخاب نمایید و یا نام فونت گوگل را که می‌خواهید برای منوی اصلی برگزینید وارد نمایید. اگر می‌خواهید فونت عمومی استفاده شود انتخاب «فونت عمومی» را برگزینید.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your site title and tagline to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
fa: خانواده و اندازه قلم را انتخاب نمایید و یا نام فونت گوگل را که می‌خواهید برای عنوان سایت و شعار برگزینید وارد نمایید. اگر می‌خواهید فونت عمومی استفاده شود انتخاب «فونت عمومی» را برگزینید.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your widget titles to have. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
fa: خانواده و اندازه قلم را انتخاب نمایید و یا نام فونت گوگل را که می‌خواهید برای عنوان ابزارک‌ها برگزینید وارد نمایید. اگر می‌خواهید فونت عمومی استفاده شود انتخاب «فونت عمومی» را برگزینید.

en: Select the general font family and size or insert the Google Font name you'll use in your blog. This will affect all text except the one controlled by the options below.
fa: خانواده و اندازه قلم عمومی را انتخاب نمایید و یا نام فونت گوگل را که می‌خواهید برای وبلاگ برگزینید وارد نمایید. این بر همه انتخاب‌های پایین، بجز آن‌هایی که توسط انتخاب‌هایشان کنترل شده‌اند تأثیر می‌گذارد.

en: Select the header's height. After saving the settings go and upload your new header image. The header's width will be
fa: ارتفاع سربرگ را انتخاب نمایید. پس از ذخیره تنظیمات، بروید و تصویر سربرگ جدیدتان را بارگزاری نمایید. پهنای سربرگ چنین خواهد بود

en: Select the spacing between the paragraphs.
fa: فضای میان پاراگراف‌ها را انتخاب نمایید.

en: Select the top and left spacing for the header content. Use it to better position your site title and description or custom logo inside the header.
fa: فاصله‌گزاری بالا و چپ محتوای سربرگ را انتخاب نمایید. از این برای مکان بهتر عنوان و توضیحات یا لوگوی سایت در سربرگ استفاده نمایید.

en: Select the width of your <b>content</b> and <b>sidebar(s)</b>. When using a 3 columns layout (with 2 sidebars) they will each have half the configured width.
fa: پهنای <b>محتوا</b> و <b>نوارهای کناری</b> خود را انتخاب نمایید. هنگامی که از طرح سه‌ستونی (با دو نوار کناری) استفاده می‌کنید، هر کدام از آن‌ها نصف پهنای تنظیم شده را خواهند گرفت.

en: Select your desired Social network from the left dropdown menu and insert your corresponding address in the right input field. (ex: <i>http://www.facebook.com/yourname</i> )
fa: شبکه اجتماعی مورد نظرتان را از منوی پایین‌رونده سمت چپ انتخاب نمایید و آدرس مربوط ا آن را در قسمت ورودی سمت راست وارد نمایید.(برای نمونه: <i>http://www.facebook.com/yourname</i>)

en: Semantic Personal Publishing Platform
fa: بستر نرم‌افزاری انتشارات شخصی معنایی

en: Sets the desired menu items alignment.
fa: طرازبندی مورد نظرتان را برای منو انتخاب نمایید.

en: Show
fa: نمایش

en: Show Posts on Presentation Page
fa: نمایش نوشته‌ها در صفحه نمایش آغازین

en: Show breadcrumbs at the top of the content area. Breadcrumbs are a form of navigation that keeps track of your location withtin the site.
fa: نمایش خورده‌نان‌ها در بالای ناحیه محتوا. خورده‌نان‌ها گونه‌ای ناوبری هستند که مسیر شما را در سایت نمایش می‌دهند.

en: Show featured images as thumbnails on posts. The images must be selected for each post in the Featured Image section.
fa: نمایش تصویر ویژه به عنوان بندانگشتی نوشته. تصویرها باید به برای هر نوشته در قسمت تصویر ویژه انتخاب شوند.

en: Show featured images on headers. The header will be replaced with a featured image if you selected it as a Featured Image in the post and if it is bigger or at least equal to the current header size.
fa: نمایش تصاویر برگزیده در سربرگ‌ها، سربرگ با تصویر برگزیده جایگزین خواهد شد اگر شما آن را به عنوان تصویر برگزیده در یک نوشته انتخاب کرده‌باشید و اگر دست‌کم هم‌اندازه یا بزرگتر از اندازه کنونی سربرگ باشد.

en: Show numbered pagination. Where there is more than one page, instead of the bottom <b>Older Posts</b> and <b>Newer posts</b> links you have a numbered pagination.
fa: نمایش صفحه‌بندی عددی. هنگامی که بیش از یک برگه وجود دارد، به جای دکمه‌های پیوندی <b>نوشته‌های قدیمی‌تر</b> و <b>نوشته‌های جدیدتر </b>شما صفحه‌بندی عددی خواهید داشت.

en: Show on Blog Metas
fa: نمایش در متای وبلاگ

en: Show on Single Pages
fa: نمایش در برگه‌های تنها

en: Show the first image that you inserted in a post as a thumbnail. If there is a Featured Image selected for that post, it will have priority.
fa: نمایش تصویری که شما در یک نوشته به عنوان بندانگشتی انتخاب نموده‌اید. اگر یک تصویر ویژه وجود داشته‌باشد، برای نوشته انتخاب می‌شود و اولویت دارد.

en: Show the topbar that can include social icons and the top menu.
fa: نمایش میله بالایی که می‌تواند شامل آیکن‌های اجتماعی و منوی بالایی شود.

en: Sidebar Widgets
fa: ابزارک‌های نوار کناری

en: Sidebar Widgets Links
fa: پیوند ابزارک‌های نوار کناری

en: Sidebar Widgets Links Hover
fa: پیوندهای ابزارک نوارهای کناری هنگام گذار موس

en: Sidebar Widgets:
fa: ابزارک‌های نوار کناری:

en: Sidebar(s) =
fa: نوار(های) کناری =

en: Sidebars Background
fa: پس‌زمینه نوار کناری

en: Sidebars Text
fa: متن نوارهای کناری

en: Sidebars Widget Title Background
fa: پس‌زمینه عنوان ابزارک‌های نوارهای کناری

en: Sidebars Widget Title Text
fa: متن عنوان ابزارک نوارهای کناری

en: Simple
fa: ساده

en: Site Description
fa: شرح سایت

en: Site Description Background
fa: پس‌زمینه شرح سایت

en: Site Header
fa: سربرگ سایت

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Site Title Font
fa: فونت عنوان سایت

en: Site Title and Description
fa: عنوان سایت و شرح

en: Site width
fa: پهنای سایت

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: SliceDown
fa: ورود از پایین

en: SliceDownLeft
fa: ورود از چپ

en: SliceUp
fa: برش

en: SliceUpDown
fa: برش پایین

en: SliceUpDownLeft
fa: برش چپ پایین

en: SliceUpLeft
fa: برش چپ

en: Slide
fa: اسلاید

en: SlideInLeft
fa: ورود از سمت چپ

en: SlideInRight
fa: ورود از سمت راست

en: Slider Border Color
fa: رنگ حاشیه اسلایدر

en: Slider Border Width:
fa: پهنای حاشیه اسلایدر:

en: Slider Caption Background
fa: پس‌زمینه عنوان اسلایدر

en: Slider Caption Text Color
fa: رنگ متن عنوان اسلایدر

en: Slider Dimensions:
fa: اندازه‌های اسلایدر:

en: Slider Settings
fa: تنظیمات اسلایدر

en: Slider Top Margin:
fa: حاشیه‌های بالای اسلایدر:

en: Slider arrows:
fa: جهت‌نماهای اسلایدر:

en: Slider navigation:
fa: ناوبری اسلایدر:

en: Slides
fa: اسلاید‌ها

en: Social Icons Background
fa: پس‌زمینه آیکن‌های اجتماعی

en: Social Icons Background Hover
fa: پس‌زمینه آیکن‌های اجتماعی هنگام گذار موس

en: Social Media Settings
fa: تنظیمات رسانه‌های اجتماعی

en: Social Network Link
fa: پیوند شبکه اجتماعی

en: Social Network Title
fa: عنوان شبکه اجتماعی

en: Socials
fa: اجتماعی‌ها

en: Socials display
fa: نمایش اجتماعی‌ها

en: Sorry, but you do not have sufficient permissions to access this page.
fa: متاسفانه شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Specific Posts
fa: نوشته‌های ویژه

en: Status
fa: وضعیت

en: Sticky Posts
fa: نوشته‌های چسبان

en: Submenu Background
fa: پس‌زمینه زیرمنو

en: Submenu Shadow
fa: سایه زیرمنو

en: Submenu Text
fa: متن زیرمنو

en: Submenu:
fa: زیرمنو

en: Tag
fa: برچسب

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی‌های برچسب: %s

en: Tagged
fa: برچسب‌خورده

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tempera Default Header Image
fa: تصویر پیش‌فرض سربرگ تمپرا

en: Tempera Latest News
fa: آخرین خبرهای تمپرا

en: Tempera settings updated successfully.
fa: تنظیمات تمپرا با موفقیت به‌روزرسانی شدند.

en: Text
fa: متن

en: Text Settings
fa: تنظیمات متن

en: Text Under Comments
fa: متن زیر کامنت‌ها

en: Text for the Presentation Page
fa: متن برای صفحه نمایش آغازی

en: Text line height. The height between 2 rows of text.
fa: بلندی خط متن. بلندی بین دو ردیف متن.

en: Text:
fa: متن:

en: The Left and Right arrows on your slider
fa: جهت‌نماهای چپ و راست روی اسلایدر شما

en: The border style for your images. Only images inserted in your posts and pages will be affected.
fa: طرح حاشیه عکس‌ها. تنها عکس‌هایی که در نوشته‌ها وارد شده‌اند تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

en: The dimensions of your slider. Make sure your images are of the same size.
fa: اندازه‌های اسلایدر شما، مطمئن شوید که اندازه عکس‌ها با هم یکسان است.

en: The fourth footer area
fa: ناحیه پانوشت چهارم

en: The linked text that appears at the bottom of each column. Leave empty to hide the link.
fa: متن پیوند که در پایین هر کدام از ستون‌ها نمایش می‌یابد. برای پنهان نمودن پیوند خالی بگذارید.

en: The number of words for excerpts. When that number is reached the post will be interrupted by a <i>Continue reading</i> link that will take the reader to the full post page.
fa: تعداد کلمات برای بخش برگزیده. هنگامی که به این تعداد کلمه رسیدیم، نوشته با یک<i> بیشتر بخوانید</i> بریده می‌شود و آن خواننده را به نوشته کامل پیوند می‌دهد.

en: The position of your meta bar (author, date, category, tags and edit button).
fa: مکان میله متای شما (نویسنده، تاریخ، دسته، برچسب و دکمه ویرایش).

en: The site background features 4 separately coloured areas.<br />The general text colour applies to all text on the website that is not controlled by any other option.
fa: این پس‌زمینه وبسایت از ۴ ناحیه رنگی تشکیل می‌شود.<br />رنگ متن عمومی بر همه متن‌های وبسایت که با تنظیمات دیگر کنترل نمی‌شوند اعمال می‌شود.

en: The size (in pixels) for your thumbnails. By default imges will be scaled with aspect ratio kept. Choose to crop the images if you want the exact size.
fa: اندازه (به پیکسل) برای بندانگشتی‌های شما. به صورت پیش‌فرض نسبت عکس‌ها ثابت خواهد ماند. این را انتخاب نمایید تا عکس‌ها اگر به اندازه دقیق نرسیدند چیده شوند.

en: The sizes for your column images. The width is dependent on total site width and not configurable.
fa: اندازه عکس‌های ستون‌های شما. پهنا به پهنای کل سایت وابسته است و نمی‌تواند تنظیم شود.

en: The slider's border width. You can also edit its color from the Color Settings. Use a border width when your slider is smaller than the total site width.
fa: پهنای حاشیه اسلایدر. همچنین رنگ آن را از تنظیمات رنگ می‌توانید ویرایش نمایید. از پهنای حاشیه برای زمانی که اندازه اسلایدر شما از پهنای همه وبسایت کوچک‌تر است استفاده نمایید.

en: The space between <i>letters</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
fa: فضای میان <i>حرف‌ها</i>. حالت «پیش‌فرض» قرار دهید تا تنظیمات عادی (مقدار اندازه همان خواهد بود که در CSS تعریف شده‌است) حفظ شوند.

en: The space between <i>words</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
fa: فضای میان <i>کلمه‌ها</i>. حالت «پیش‌فرض» قرار دهید تا تنظیمات عادی (مقدار اندازه همان خواهد بود که در CSS تعریف شده‌است) حفظ شوند.

en: The third footer area
fa: ناحیه پانوشت سوم

en: The time in which a slide will be still and visible.
fa: مدت زمانی که اسلایدر ثابت مانده و دیده می‌شود.

en: The time in which the transition animation will take place.
fa: مدت زمانی که در آن انیمیشن اتفاق می‌افتد.

en: The transition effect of your slides.
fa: جلوه‌های گذرنده اسلایدرهای شما.

en: The uploaded file could not be read.
fa: پرونده بارگزاری‌شده قابل خواندن نیست.

en: The uploaded file does not contain valid Tempera options. Make sure the file is exported from the Tempera Options page.
fa: پرونده بارگزاری شده حاوی تنظیمات درست تمپرا نیست. اطمینان حاصل کنید که پرونده از صفحه تنظیمات تمپرا برون‌ریزی شده‌باشد.

en: The uploaded file is not supported. Make sure the file was exported from the Tempera page and that it is a text file.
fa: پرونده بارگزاری شده پشتیبانی نمی‌شود. اطمینان حاصل کنید که پرونده از صفحه تنظیمات تمپرا برون‌ریزی شده‌باشد و نیز یک فایل text باشد.

en: These colours apply to specific areas of the presentation page.
fa: این رنگ‌ها بر ناحیه‌های خاصی از صفحه نمایش آغازی اعمال خواهند گشت.

en: These colours apply to the main site menu (and dropdown elements).
fa: این عکس‌ها بر منوی اصلی سایت اعمال خواهند شد (و عنصرهای پایین‌رونده).

en: These colours apply to the top bar menu.
fa: این رنگ‌ها بر منوی میله بالایی اعمال خواهند شد.

en: These colours apply to the widgets in the footer area.
fa: این رنگ‌ها بر ابزارک‌های ناحیه پانوشت اعمال خواهند گشت.

en: These colours apply to the widgets placed in either sidebar.
fa: این رنگ‌ها بر ابزارک‌هایی که در هر کدام از نوارهای کناری قرار گرفتند اعمال خواهد گشت.

en: Third Footer Area
fa: ناحیه پانوشت سوم

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>.
fa: این گالری شامل <a %1$s>%2$s عکس</a> است.

en: This overwrites the text alignment in posts and pages. Leave 'Default' for normal settings (alignment will remain as declared in posts, comments etc.).
fa: این ترازبندی متن در نوشته‌ها و برگه‌ها را باطل خواهد نمود. «پیش‌فرض»‌ را برای تنظیمات عادی رها نمایید (ترازبندی همان‌گونه که در نوشته‌ها، کامنت‌ها و غیره تعریف شده باقی خواهد ماند.).

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشتار با کلمه عبور محافظت می‌شود. برای دیدن کامنت‌ها کلمه عبور را وارد نمایید.

en: This setting changes the look of your captions. Images that are not inserted through captions will not be affected.
fa: این تنظیم، ظاهر عنوان‌های شما را تغییر می‌دهد. عکس‌هایی که در میان عنوان‌ها قرار نگرفتند تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند.

en: Three columns, one sidebar on each side
fa: سه ستون، نوار کناری در دو سمت

en: Three columns, sidebars on the left
fa: سه ستون، نوار کناری در چپ

en: Three columns, sidebars on the right
fa: سه ستون، نوار کناری در راست

en: Thumbnail alignment.
fa: طرازبندی بندانگشتی.

en: Thumbnails Alignment
fa: ترازبندی بندانگشتی‌ها

en: Thumbnails Size
fa: اندازه بندانگشتی‌ها

en: Time
fa: زمان

en: Title
fa: عنوان

en: Titles Color
fa: رنگ عنوان‌ها

en: To hide this sidebar, switch to a different Layout via the <a href="%s">Theme Settings</a>.
fa: برای پنهان نمودن نوار کناری، طرح‌بندی دیگری را از <a href="%s">تنظیمات تمپرا</a> برگزینید.

en: Top
fa: بالا

en: Top Bar
fa: نوار بالایی

en: Top Bar Background
fa: پس‌زمینه میله بالایی

en: Top Bar Menu Link
fa: پیوند منوی میله بالایی

en: Top Bar Menu Link Hover
fa: پیوند منوی میله بالایی هنگام گذار موس

en: Top Navigation
fa: ناوبری بالا

en: Top Text
fa: متن بالا

en: Top Title
fa: عنوان بالا

en: Total width =
fa: اندازه کل =

en: Two columns, sidebar on the left
fa: دو ستون، نوار کناری در چپ

en: Two columns, sidebar on the right
fa: دو ستون، نوار کناری در راست

en: Uppercase Text
fa: متن با حروف بزرگ

en: Video
fa: ویدئو

en: View all posts by
fa: نمایش همه نوشته‌ها با:

en: View all posts by %s
fa: نمایش همه پست‌ها با %s

en: Visible on Hover
fa: نمایان هنگام قرارگیری نشان‌گر موس

en: Website
fa: نشانی سایت

en: Widget Columns
fa: ستون‌های ابزارک

en: Widget Title Font
fa: فونت عنوان ابزارک

en: Width:
fa: پهنا:

en: Without the import, the export would just be a fool's exercise. Make sure you have the exported file ready and see you after the mouse click.
fa: بدون درون‌ریزی، برون‌ریزی نمودن بیهوده است. مطمئن شوید که پرونده برون‌ریزی شده را حاضر کرده‌اید.

en: Word Spacing
fa: فاصله کلمه‌ها

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی‌های سالانه: %s

en: You can also choose if you want the link to open in a new window and what title to dispaly while hovering over the icon.
fa: می‌توانید انتخاب نمایید که در پنجره جدید باز شود و همچنین عنوانی که هنگام قرار گرفتن موس بر روی آیکن آن نمایش می‌یابد را وارد نمایید.

en: You can change the background for your social colors from the colors settings section.
fa: می‌توانید پس‌زمینه رنگ‌های اجتماعی را از قسمت تنظیمات رنگ انتخاب نمایید.

en: You can leave any number of inputs empty.
fa: شما می‌توانید هریک از ورودی‌ها را خالی بگذارید.

en: You can show up to 5 different social icons from over 35 social networks.
fa: شما می‌توانید تا ۵ آیکن اجتماعی را از بیش از ۳۵ شبکه اجتماعی برگزینید.

en: You currently have no widgets set in the left sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dasboard</a>.
fa: در حال حاضر شما هیچ ابزارکی در نوار کناری چپ ندارید. ابزارک‌ها را می‌توانید از <a href="%s">پیش‌خوان</a> اضافه نمایید.

en: You currently have no widgets set in the right sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dasboard</a>.
fa: در حال حاضر شما هیچ ابزارکی در نوار کناری راست ندارید. ابزارک‌ها را می‌توانید از <a href="%s">پیش‌خوان</a> اضافه نمایید.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: کامنت شما در انتظار تأیید است.

en: Your slider navigation type. Shown under the slider.
fa: نوع اسلایدر شما. زیر اسلایدر نمایان است.

en: at
fa: در

en: height
fa: بلندی

en: left
fa: چپ

en: milliseconds
fa: میلی‌ثانیه

en: or Google font
fa: یا قلم گوگل

en: posts
fa: نوشته‌ها

en: px
fa: پیکسل

en: top
fa: بالا

en: width
fa: پهنا
