Tempera 0.9 - en to pl translation catalogue (472 entries)

en:  Bookmark the permalink
pl: Zapisz link jako ulubiony

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: (height)
pl: (wysokość)

en: (width)
pl: (szerokość)

en: <br> Choose the category:
pl: <br> Wybierz kategorię:

en: <i class="meta-nav-prev"></i> <span>Older posts</span>
pl: <i class="meta-nav-prev"></i> <span>Starsze posty</span>

en: <span>Newer posts</span> <i class="meta-nav-next"></i>
pl: <span>Nowsze posty</span> <i class="meta-nav-next"></i>

en: A collection of preset color schemes to use as the starting point for your site. Just load one up and see your blog in a different light.
pl: Biblioteka gotowych schematów kolorystycznych do wykorzystania jako punkt wyjścia dla Twojej witryny. Wystarczy załadować jeden i zobaczyć swojego bloga w innym świetle.

en: Above Content Area
pl: Nad obszarem zawartości

en: Accent Color #1
pl: Kolor akcentu #1

en: Accent Color #2
pl: Kolor akcentu #2

en: Accent Color #3
pl: Kolor akcentu #3

en: Accent Color #4
pl: Kolor akcentu #4

en: Accent Color #5
pl: Kolor akcentu #5

en: Accents
pl: Akcenty

en: Accents #1 and #2 should either be the same as the link colours or be separate from all other colours on the site.<br />
         Accent #5 is used for input fields and buttons backgrounds, borders and lines.<br />
         Accents #3 and #4 should be the lighter/darker than the content background colour, being used as borders/shades on elements where accent #5 is background colour.
pl: Akcenty # 1 i # 2 powinny być takie same, jak kolory łącza lub być oddzielony od wszystkich innych kolorów na stronie. <br/>Accent # 5 jest używany dla pól wejściowych i przyciski tła, obramowania i linie. <br/>Akcenty # 3 i # 4 powinny być jaśniejsze / ciemniejsze niż kolor tła treści, używane jako granice / odcieni na elementach  w których akcent # 5 jest kolor tła.

en: Add a top margin for the slider. By default this margin is 0 and you will want to increase this value when the width of the slider is smaller than the total width of the site.
pl: Ustaw górny margines slidera. Domyślnie wynosi on  0

en: Always Visible
pl: Zawsze Widoczne

en: And import!
pl: Importuj

en: Animation Time:
pl: Czas animacji:

en: Animation:
pl: Animacja:

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
pl: Przepraszamy lecz nie znaleziono wyników dla żądanego archiwum. Być może wyszukiwarka pomoże znaleźć podobny post.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
pl: Przepraszamy, lecz nie można znaleźć żądanej strony . Być może pomoże wyszukiwania.

en: Archive and Category Pages
pl: Wyniki wyszukiwania lub przeglądania wyświetl jako

en: Are you sure you want to load a new color scheme? \nAll current saved settings under Text and Color Settings will be lost.
pl: Czy na pewno chcesz załadować nowy schemat kolorów? \n Wszystkie bieżące zapisane ustawienia Tekstu i ustawienia kolorów zostaną utracone.

en: Aside
pl: Notatka na marginesie

en: Author
pl: Autor

en: Author
pl: Autor

en: Author Archives: %s
pl: Archiwum autora: % s

en: Auto Select Images From Posts
pl: Aut. wybór obrazów z postów

en: Back to Top button
pl: Przycisk<br> "Powrót do Góry"

en: Background Image
pl: Obraz tła strony

en: Background colours for your social icons.
pl: Kolory tła dla ikon społecznościowych.

en: Background:
pl: Tło

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
pl: Zanim będzie można przesłać pliku importu, trzeba będzie rozwiązać następujący błąd:

en: Below Content Area
pl: Pod obszarem zawartości

en: Blog Archives
pl: Archiwum Blogu

en: Bookmark
pl: Zakładka

en: Bottom
pl: Dół

en: Breadcrumbs
pl: Ścieżka stron

en: Bullets
pl: Przyciski

en: By default WordPress excerpts remove all HTML tags (&lt;pre&gt;, &lt;a&gt;, &lt;b&gt and all others) and only clean text is left in the excerpt.
    Enabling this option allows HTML tags to remain in excerpts so all your default formating will be kept.<br /> <b>Just a warning: </b>If HTML tags are enabled, you have to make sure
    they are not left open. So if within your post you have an opened HTML tag but the except ends before that tag closes, the rest of the site will be contained in that HTML tag. -- Leave 'Disable' if unsure --
pl: Treść nieprzetłumaczona. Jeśli nie masz pewności o co chodzi, zostaw opcję wyłączoną. (Poniżej oryginalna treść)<br>By default WordPress excerpts remove all HTML tags (&lt;pre&gt;, &lt;a&gt;, &lt;b&gt and all others) and only clean text is left in the excerpt.
    Enabling this option allows HTML tags to remain in excerpts so all your default formating will be kept.<br /> <b>Just a warning: </b>If HTML tags are enabled, you have to make sure
    they are not left open. So if within your post you have an opened HTML tag but the except ends before that tag closes, the rest of the site will be contained in that HTML tag. -- Leave 'Disable' if unsure --

en: By default the header has a minimum height set. This option removes that and the header becomes fully responsive, scalling to any size.<br> Only enable this if you're <b>not</b> using a logo or site title and description in the header.
pl: Domyślnie nagłówek zawiera minimalny zestaw wysokość. Ta opcja usuwa to i nagłówek staje się w pełni elastyczny, skalowania do dowolnego rozmiaru. Włączyć to tylko jeśli <b>nie </ b>, za pomocą logo lub tytuł i opis strony w nagłówku.

en: Caption type
pl: Typ Tytułu

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Archives: %s
pl: Archiwum Kategorii: %s

en: Category Titles
pl: Tytuły kategorii

en: Center
pl: Wyśrodkuj

en: Center the header image horizontally
pl: Wyśrodkuj obraz nagłówka poziomo

en: Chat
pl: Czat

en: Choose if you want the sticky posts on your home page to be visible in full or just the excerpts.
pl: Wybierz czy chcesz aby przyklejone posty na głównej stronie były widoczne w całości, czy tylko fragmenty.

en: Choose the <b>areas</b> where to display the social icons.
pl: Wybierz obszar gdzie wyświetlić ikony społecznościowe.

en: Choose the areas to hide on the first page.
pl: Wybierz obszary, który chcesz ukryć  na pierwszej stronie.

en: Choose the indent for your paragraphs.
pl: Wybierz rozmiar wcięcia akapitów w treści postu

en: Choose the post metas you want to show on multiple post pages (home, blog, category, archive etc.)
pl: Wybierz metadane postu, które chcesz  pokazać na stronach postów (strona główna, blog, kategoria, archiwum itd.)

en: Choose the post metas you want to show on sigle post pages.
pl: Wybierz metadane postu, które chcesz pokazać na pojedynczych stronach postów.

en: Choose what to display inside your header area.
pl: Wybierz co wyświetlić wewnątrz obszaru nagłówka.

en: Choose your layout. Possible options are: <br> No sidebar, a single sidebar on either left of right, two sidebars on either left or right and two sidebars on each side.<br>This can be overriden in pages by using Page Templates.
pl: Wybierz układ. Możliwe opcje to: <br> bez paska bocznego, pojedynczy pasek boczny  z prawej lub z lewej strony, dwa paski boczne z prawej lub z lewej i dwa paski boczne po jednym z każdej strony <br> Można to zmienić na stronie za pomocą szablonów..

en: Clickable header image
pl: Aktywny obraz nagłówka

en: Color Schemes
pl: Schematy kolorów

en: Color Settings
pl: Kolory

en: Colours for your meta area (post information).
pl: Kolory informacji w obszarze Twojego postu (informacje o poście).

en: Columns per row:
pl: Ilość kolumn w rzędzie:

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments are closed
pl: Komentowanie jest wyłączone

en: Comments are closed text
pl: Tekst o wyłączonym komentowaniu

en: Comments are closed.
pl: Komentowanie jest wyłączone.

en: Comments off
pl: Komentarze są wyłączone

en: Content
pl: Zawartość

en: Content / Sidebar Width
pl: Zawartość / Szerokość bocznego paska

en: Content =
pl: Zaw. =

en: Content Background
pl: Tło zawartości

en: Content Headings
pl: Nagłówki w treści

en: Content List Bullets
pl: Lista punktacji<br> zawartości

en: Content colours apply to post and page areas of the site.
pl: Kolory mają zastosowanie w treści postów i w obszarach stron witryny.

en: Continue reading
pl: Czytaj dalej

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading link text
pl: Tekst linku<br> "czytaj dalej"

en: Crop images to exact size.
pl: Kadrowanie dokładnie do rozmiarów .

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Custom Footer Text
pl: Własny tekst w stopce

en: Custom JavaScript
pl: Własny JAVASCRIPT

en: Custom Logo
pl: Własne logo

en: Custom Logo Upload
pl: Dodaj logo

en: Custom Logo upload. The logo will appear over the header image if you have used one.
pl: Wybierz własne Logo.  Logo pojawi się na obrazie nagłówka, jeśli wybrałeś opcję<br> "Własne Logo" w poprzednim ustawieniu. <br>Logo możesz wybrać z galerii zdjęć wordpress lub podać link z innego serwera lub katalogu.

en: Custom Slides
pl: Slajdy niestandardowe

en: Daily Archives: %s
pl: Codziennie Archiwum: % s

en: Dark
pl: Ciemny

en: Date
pl: Data

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default (disabled)
pl: Domyślnie (wyłączone)

en: Define background image
pl: Wybierz obraz tła

en: Define header image
pl: Wybierz obraz nagłówka

en: Disable
pl: 0 - Wyłącz

en: Disable the default headings indent (left margin).
pl: Wcięcie nagłówka nazwy kategorii w artykule (lewy margines).

en: Drag <Cryout Column> widgets here.
pl: Przeciągnij <Cryout Column> widgety tutaj.

en: ERROR: You are not authorised to perform that operation
pl: Błąd: Nie masz uprawnień do wykonania tej operacji

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit the 'Continue Reading' link added to your post excerpts.
pl: Edytuj łącze 'Czytaj dalej' dodawane do fragmentu postu.

en: Email
pl: E-mail

en: Empty
pl: Puste

en: Enable
pl: I - Włącz

en: Enable Presentation Page
pl: Włącz prezentację strony

en: Enable extra compatibility tag for older Internet Explorer versions. Turning this option on will trigger W3C validation errors.
pl: Włącz dodatkowy znacznik kompatybilności dla starszych wersji Internet Explorera. Włączanie tej opcji spowoduje błędy walidacji W3C.<br><br>Oryginalny tekst:<br>Enable extra compatibility tag for older Internet Explorer versions. Turning this option on will trigger W3C validation errors.

en: Enable the Back to Top button. The button appears after scrolling the page down.
pl: Przycisk umożliwia powrót do góry.<br>Przycisk pojawia się po prawej stronie na dole po przewinięciu strony w dół.

en: Enable the Magazine Layout. This layout applies to pages with posts and shows 2 posts per row.
pl: Układ "Magazine" ma zastosowanie do stron z postów i wyświetla posty w 2 rzędach.

en: Enable the presentation front-page. This will become your new home page. <br> If you want another page to hold your latest blog posts, choose 'Blog Template (Posts Page)' from Page Templates while creating or editing that page.
pl: Umożliwia włączenie prezentacji na główne stronie. Będzie to twoja nowa strona główna. Jeśli chcesz inną stronę, aby trzymać swoje najnowsze posty na blogu, wybierz "szablon blogu (Posty stronę)" od strony szablonów podczas tworzenia lub edytowania tej strony.

en: Enable to display latest posts on the presentation page, below the columns. Sticky posts are always displayed and not counted.
pl: Włącz wyświetlanie ostatnich postów na stronie prezentacji, poniżej kolumn. Przyklejone posty są zawsze wyświetlane i nie liczone.

en: Enable to make Tempera fully responsive. The layout and general sizes of your blog will adjust depending on what device and what resolution it is viewed in.<br> Do not disable unless you have a good reason to.
pl: Włącz aby styl Tempera był w pełni elastyczny. Układ i ogólne rozmiary Twojego bloga będą dostosowywać się w zależności od urządzenia. Nie należy wyłączać, chyba że masz dobry powód.

en: Enable uppercase text styling. All text in the site will be uppercase.
pl: Opcja powoduje włączenie wielkich liter tekstu w tytułach postów, kategorii, stron internetowych.

en: Excerpt
pl: Fragment Postu

en: Excerpt suffix
pl: Końcówka fragmentu

en: Excerpts on archive, categroy and search pages. Same as above, only standard posts will be affected.
pl: Opcja ustawia  wygląd wyników wyszukiwania oraz przeglądanych postów po kategoriach i stronach. Tak jak powyżej, wpływ na wygląd będą miały tylko standardowe posty.

en: Excerpts on the main page. Only standard posts will be affected. All other post formats (aside, image, chat, quote etc.) have their specific formating.
pl: Fragmenty na stronie głównej. Ustawienia będą działać tylko na standardowe posty. Wszystkie inne formy postu (Notatka na marginesie, czat, galeria, obrazek, odnośnik, cytat itp.) mają swoje specyficzne formatowanie.

en: Export Theme options
pl: Wyślij ustawienia

en: Extra Text
pl: Tekst na stronie prezentacji

en: Extras
pl: Dodatki

en: Fade
pl: Przenikanie

en: FavIcon Upload
pl: Prześlij FavIcon

en: Featured Image Settings
pl: Miniatury

en: Featured Images as HEADER Images
pl: Wybrane obrazy jako nagłówek obrazów

en: Featured Images as POST Thumbnails
pl: Miniatury postów<br>(ikony wpisów)

en: First Footer Area
pl: Pierwszy obszar stopki

en: First footer area
pl: Pierwszy obszar stopki

en: Fixed
pl: Przytwierdzony

en: Fold
pl: Zawijaj

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Background
pl: Tło stopki

en: Footer Links
pl: Linki w stopce

en: Footer Links Hover
pl: Linki w stopce po najechaniu myszką

en: Footer Navigation
pl: Menu w stopce

en: Footer Text
pl: Tekst stopki

en: Footer Widget Text
pl: Tekst Widgetu w stopce

en: Footer Widgets
pl: Widgety w stopce

en: Footer Widgets Area Background
pl: Tło stopki z Widgetami

en: Footer Widgets Background
pl: Tło stopki Widgetów

en: Footer Widgets Links
pl: Linki Widgetów w stopce

en: Footer Widgets Links Hover
pl: Linki Widgetów w stopce po najechaniu myszką

en: Footer Widgets Title Background
pl: Tło tytułu Widgetu w stopce

en: Footer Widgets Title Text
pl: Tytuł Widgetu w stopce

en: Footer Widgets:
pl: Widgety w stopce:

en: Footer colours include the footer menu colours.
pl: Kolory stopki obejmują również kolory menu stopki.

en: Footer:
pl: Stopka

en: Force Text Align
pl: Wyrównaj tekst

en: Fourth Footer Area
pl: Czwarty obszar stopki

en: Full Post
pl: Cały Post

en: Full size is %s pixels
pl: Pełny rozmiar jest% s pikseli

en: Full width
pl: Pełna szerokość

en: Gallery
pl: Galeria

en: General
pl: Ogólny

en: General Font
pl: Ogólna czcionka

en: General Lighter Text
pl: Tekst w podpowiedziach (np. pole szukaj, tagi pod polem dodaj komentarz). (Oryginalny tekst: General Lighter Text)

en: General Links
pl: Ogólne Linki

en: General Links Hover
pl: Ogólne Linki po najechaniu myszką

en: General Text
pl: Ogólny Tekst

en: General:
pl: Ogólne:

en: Go back to the Tempera options page and check them out!
pl: Wróć do strony opcji motywu Tempera i sprawdź je!

en: Graphics Settings
pl: Grafika

en: Great! The options have been imported!
pl: Gratulacje! Opcje motywu zostały prawidłowo zaimportowane!

en: HTML tags in Excerpts
pl: Znaczniki HTML<br> we fragmentach

en: Header Background
pl: Tło nagłówka

en: Header Content Spacing
pl: Treść nagłówka / Rozmieszczenie

en: Header Height
pl: Wysokość nagłówka

en: Header Image
pl: Obraz nagłówka

en: Header Settings
pl: Nagłówek

en: Header Widgets
pl: Widgety w nagłówku strony

en: Headings Font
pl: Czcionka nagłówków

en: Headings Indent
pl: Wcięcie nagłówka

en: Height:
pl: wysokość:

en: Hi! This is where you import the  Tempera settings.<i> Please remember that this is still an experimental feature.</i>
pl: Cześć! W tym miejscu można importować ustawienia Tempera.<br><i> Proszę pamiętać, że jest to nadal funkcja eksperymentalna. </i>

en: Hidden
pl: Brak

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Tables
pl: Ukryj tabele

en: Hide areas
pl: Ukrywaj treść

en: Hide everywhere
pl: Ukryj wszędzie

en: Hide in pages
pl: Ukryj na stronach

en: Hide in posts
pl: Ukryj w postach

en: Hide or show bullets next to lists in your content area (posts, pages etc.).
pl: Wyświetl lub ukryj listę wypunktowania używaną w artykułach i stronach.

en: Hide or show titles on Categories and Archives.
pl: Ukryj lub wyświetl tytuły Kategorii i Archiwa.

en: Hide or show titles on pages.
pl: Ukrywanie lub wyświetlanie tytułów na stronach.

en: Hide table borders and background color.
pl: Ukryj linie tabeli i kolor tła.

en: Hide the <b>Comments are closed</b> text that by default shows up on pages or posts with comments disabled.
pl: Pokaż lub Ukryj <br>"Komentowanie jest wyłączone". <br>Tekst, który pojawia się domyślnie  w postach w których możliwość komentowania jest wyłączone.

en: Hide the <b>Comments off</b> text next to posts that have comments disabled.
pl: Ukryj: <b>"Komentarze są wyłączone" </b> tekst w postach, które mają wyłączone komentowanie.

en: Hide the explanatory text under the comments form (starts with  <i>You may use these HTML tags and attributes:...</i>).
pl: Pokaż lub Ukryj tekst wyjaśniający co możesz używać w komentarzach. <br>(Tekst zaczyna się  <i> "Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: ... "</i>).

en: Hide the footer (copyright area).
pl: Ukryć stopkę (obszar praw autorskich).

en: Hide the footer widgets.
pl: Ukryj widgety stopki.

en: Hide the header area (logo/title and/or image/empty area).
pl: Ukryj obszar nagłówka (logo / tytuł i / lub obraz / pusty obszar).

en: Hide the main menu and the top menu.
pl: Ukryj główne menu i pierwsze menu.

en: Home Page
pl: Strona główna

en: Image
pl: Obraz

en: Image Size:
pl: Rozmiar obrazu:

en: Import Tempera Theme Options
pl: Importowanie (wczytywanie) ustawień motywu Tempera

en: Import Tempera Theme Options
pl: Import ustawień opcji motywu Tempera

en: Import Theme options
pl: Wczytaj ustawienia

en: Import/Export Settings
pl: Zapisz / Wczytaj - Ustawienia motywu

en: Insert custom text or HTML code that will appear in you footer. <br /> You can use HTML to insert links, images and special characters like &copy;.
pl: Wstaw własny tekst lub kod HTML, który pojawi się w stopce. <br /> Możesz używać HTML do wstawienia linków, obrazów i znaków specjalnych takich jak ©.

en: Insert your custom CSS here. Any CSS declarations made here will overwrite Tempera's (even the custom options specified right here in the Tempera Settings page). <br /> Your custom CSS will be preserved when updating the theme.
pl: Wstaw swój własny CSS. Wszelkie zdeklarowane CSS umieszczone tutaj zastąpią CSS Tempera (nawet opcje niestandardowe określone tutaj na stronie Ustawienia Tempera). <br /> Podczas aktualizacji Twój CSS zostanie zachowany.<br><br>Oryginalny tekst:<br>Insert your custom CSS here. Any CSS declarations made here will overwrite Tempera's (even the custom options specified right here in the Tempera Settings page). <br /> Your custom CSS will be preserved when updating the theme.

en: Insert your custom Javascript code here. (Google Analytics and any other forms of Analytic software).
pl: Wstaw tutaj niestandardowy kod JavaScript. (Google Analytics oraz inne formy oprogramowania Analytic).<br><br>Oryginalny tekst:<br>Insert your custom Javascript code here. (Google Analytics and any other forms of Analytic software).

en: Internet Explorer Compatibility Tag
pl: INTERNET EXPLORER - KOMPATYBILNY TAG

en: It's that easy: a mouse click away - the ability to export your Tempera settings and save them on your computer. Feeling safer? You should!
pl: Opcja umożliwia zapisanie ustawień stylu Tempera na dysku Twojego komputerze. Zalecane!

en: Just choose a file from your computer:
pl: Wystarczy wybrać plik z komputera:

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Keep header image aspect ratio.
pl: Zachowaj proporcje obrazu.

en: Latest Posts
pl: Ostatnie posty

en: Latest Posts from Category
pl: Najnowsze posty z kategorii

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the columns.
pl: Najnowsze posty z wybranej kategorii zostaną załadowane w kolumnach.

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the slider.
pl: Najnowsze posty z wybranej kategorii zostaną załadowane do slidera.

en: Latest posts will be loaded into the columns.
pl: Ostatnie posty zostaną załadowane do kolumn.

en: Latest posts will be loaded into the slider.
pl: Najnowsze posty  zostaną załadowane do slidera

en: Layout Settings
pl: Styl - (Polskie tłumaczenie: Andrzej Warzecha - awarzecha@o2.pl)

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny (sidebar)

en: Letter Spacing
pl: Rzstaw czcionki

en: Light
pl: Jasny

en: Limitations: It has to be an image. It should be max 64x64 pixels in dimensions. Recommended file extensions .ico and .png. <br> <strong>Note that some browsers do not display the changed favicon instantly.</strong>
pl: Ograniczenia:<br> To musi być obrazek, Max rozmiar 64x64 pikseli.<br> Zalecane rozszerzenia plików: Ico i Png. <br>  Zauważ, że niektóre przeglądarki nie wyświetlają zmieniony favicon natychmiast.

en: Line Height
pl: Interlinia

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link the thumbnail to the post
pl: Miniatura jako aktywny link do postu

en: Link to full-size image
pl: Link do obrazka w pełnym rozmiarze

en: Links
pl: Linki

en: List the post IDs you want to display (separated by a comma):
pl: Lista identyfikatorów postu, które chcesz wyświetlić (oddzielone przecinkiem)

en: Load Color Scheme
pl: Załaduj kolory stylu

en: Load your custom Widgets as columns. Go to <a>Appearance >> Widgets</a> and create your custom columns using the Columns widget. You can use as many as you want.
pl: Załaduj swoje własne widgety jako kolumny. Idź do <a> Wygląd >> Widgety </a> i stwórz swoje własne kolumny przy użyciu kolumny widget. Możesz użyć tyle ile chcesz.

en: Magazine Layout
pl: Układ "MAGAZINE"

en: Main Layout
pl: Główny układ

en: Main Menu
pl: Menu główne

en: Main Menu Font
pl: Menu główne

en: Main Site Background
pl: Tło strony głównej

en: Maximum size: %s
pl: Maksymalny rozmiar: % s

en: Menu Alignment
pl: Wyrównanie menu

en: Menu Background
pl: Tło menu

en: Menu Text
pl: Kolor czcionki menu

en: Meta Bar Position
pl: Metadane - pozycja

en: Meta Icons
pl: Meta Ikony

en: Meta Links
pl: Meta linki

en: Meta Links Hover
pl: Meta linki po najechaniu myszką

en: Miscellaneous Settings
pl: Pozostałe ustawienia

en: Monthly Archives: %s
pl: Miesięczne archiwum: % s

en: More text for the Presentation Page. The top title is just below the slider, the second title is below the columns. A text area supporting HTML tags and shortcodes below each title<br>It's all optional so leave any input field empty to not dispaly it.
pl: Dodatkowy tekstu do prezentacji strony. Główny tytuł jest nieco poniżej slidera. Drugi tytuł jest poniżej obszaru z pierwszą treścią.<br> Obszar tekstu wspiera znaczniki HTML<br> Opcja nie jest wymagana więc możesz pozostawić puste pola.

en: Name
pl: Nazwa komentującego

en: Newer Comments
pl: Nowsze komentarze

en: Next image
pl: Następne zdjęcie

en: No news items.
pl: Brak Newsów.

en: No search results for: %s.
pl: Brak wyników wyszukiwania dla: % s.

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalny

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Number of Words for Post Excerpts
pl: Liczba słów we fragmentach postów

en: Number of posts to show:
pl: Liczba postów do wyświetlenia:

en: Numbers
pl: Numery

en: Older Comments
pl: Starsze komentarze

en: One Comment:
pl: 1 Komentarz:

en: One column (no sidebars)
pl: 1 kolumna (brak bocznych pasków)

en: Only sticky posts will be loaded into the columns.
pl: Tylko przyklejone posty zostaną załadowane do kolumn.

en: Only sticky posts will be loaded into the slider.
pl: Tylko przyklejone posty zostaną załadowane do slidera.

en: Only the columns with a defined image will become active and visible on the presentation page.<br>When using columns from posts, make sure the selected posts have featured images.<br>Read the FAQs for more info.
pl: Tylko kolumny z obrazami staną się aktywne i widoczne na stronie prezentacji.<br> Przy użyciu kolumn z postami, upewnij się, że wybrane posty posiadają obrazy.<br> Przeczytaj FAQ, aby uzyskać więcej informacji.

en: Only the slides with a defined image will become active and visible in the live slider.<br>When using slides from posts, make sure the selected posts have featured images.<br>Read the FAQs for more info.
pl: Tylko slajdy z wybranym obrazem będą aktywne i widoczne w slider . Podczas używania slajdów z postów upewnij się, że wybrane posty mają obrazy. <br> Przeczytaj FAQ, aby uzyskać więcej informacji.

en: Oops! The file is empty or there was no file. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
pl: Ups! Plik jest pusty lub nie wybrałeś pliku.<br>Ten błąd może być również spowodowany przez wyłączenie ładowania w Twoim pliku php.ini lub post_max_size zdefiniowany jako mniejszy rozmiar niż upload_max_filesize w pliku php.ini.

en: Oops, there's a small problem.
pl: Ups, jest mały problem.

en: Open in new window
pl: Otw. w nowym oknie

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Page Titles
pl: Tytuły stron

en: Page/Post Title
pl: Strona / Tytuł postu

en: Page/Post Title Hover
pl: Strona / Tytuł postu po najechaniu myszką

en: Pages:
pl: Strony:

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Paragraph Indent
pl: Akapity

en: Paragraph spacing
pl: Odstępy między treścią a kolejnym akapitem

en: Pause Time:
pl: Czas przerwy:

en: Permalink to
pl: Permalink (bezpośredni link) do

en: Permalink to %s
pl: Permalink(bezpośredni link) do %s

en: Post Excerpt Settings
pl: Fragment postu

en: Post Images Border
pl: Obramowanie zdjęć<br> w postach

en: Post Information Settings
pl: Informacje o poście

en: Post Title Font
pl: Tytuł wpisu

en: Post metas
pl: Metadane postów

en: Posted on
pl: Wysłany

en: Powered by
pl: W oparciu o

en: Presentation Page
pl: Strona reprezentacyjna

en: Presentation Page Columns
pl: STRONA PREZENTACJA / KOLUMNY

en: Previous image
pl: Poprzednie zdjęcie

en: Primary Navigation
pl: Menu główne

en: Quote
pl: Cytat

en: Random
pl: Losowo

en: Random Posts
pl: Losowe posty

en: Random Posts from Category
pl: Losowe posty z kategorii

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the columns.
pl: Losowe posty z wybranej kategorii będą załadowane do kolumn.

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the slider.
pl: Losowo wybrane posty z wybranej kategorii zostaną załadowane do slidera

en: Random posts will be loaded into the columns.
pl: Losowo wybrane posty zostaną załadowane do kolumn.

en: Random posts will be loaded into the slider.
pl: Losowo wybrane posty zostaną załadowane do slidera

en: Read more text:
pl: Tekst - Czytaj więcej:

en: Replaces the three dots ('[...])' that are appended automatically to excerpts.
pl: Zastępuje trzy kropki ("[...])", które są automatycznie dołączane do fragmentów.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reset Tempera Settings to Defaults?
pl: Jesteś pewien, że chcesz przywrócić domyślne ustawienia motywu Tempera?

en: Reset to Defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Responsiveness
pl: Reagowanie / dostosowanie

en: Return to %s
pl: Powrót do% s

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny (sidebar)

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: % s

en: Second Footer Area
pl: Drugi obszar stopki

en: Second Title
pl: Drugi tytuł

en: Second footer area
pl: Drugi obszar stopki

en: Second text
pl: Drugi tekst

en: Select / Upload Image
pl: Wybierz / Wczytaj grafikę

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select one of the preset color schemes and press the Load button.<br> <b> CAUTION! </b> When loading a color scheme, the Tempera theme settings under Text and Color Settings will be overriden. All other settings will remain intact.<br> <u>SUGGESTION:</u> It's always better to export your current theme settings before loading a color scheme.
pl: Wybierz jeden z dostępnych schematów kolorów i naciśnij przycisk Ładuj. <br> <b> UWAGA! </b> Podczas ładowania schematu kolorów, ustawienia tematyczne Tempera pod Tekst i ustawienia kolorów zostaną nadpisane. Wszystkie inne ustawienia pozostaną niezmienione <br> <u> Sugestia:. </u>Zawsze lepiej wyeksportować bieżące ustawienia motywu przed załadowaniem schematu kolorów.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want for your titles. It will affect post titles and page titles. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
pl: Wybierz czcionkę i rozmiar lub wstaw nazwę Google Font dla Swoich tytułów. Wpłynie to na tytuły postów i tytuły stron. Jeśli nie chcesz zmieniać zostaw ogólną czcionkę i rozmiar.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your headings to have (h1 - h6 tags will be affected). Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
pl: Wybierz rodzinę czcionek i rozmiar lub wstaw nazwę Google Font  aby zmienić Twoje nagłówki (tagi h1 - h6 ulegną zmianie). Jeśli nie chcesz zmieniać, zostaw 'ogólne czcionkę  i rozmiar.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your main menu to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
pl: Wybierz czcionkę i rozmiar lub wstawić nazwę Google Font dla głównego menu. Wpłynie to na tytuły postów i tytuły stron. Jeśli nie chcesz zmieniać zostaw ogólną czcionkę i rozmiar.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your site title and tagline to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
pl: Wybierz czcionkę i rozmiar lub wstaw nazwę czcionki z Google Font aby zmienić tytuł strony. Jeśli nie chcesz zmieniać zostaw ustawienia "Ogólna czcionka".

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your widget titles to have. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
pl: Wybierz czcionkę i rozmiar lub wstaw nazwę czcionki z Google Font aby zmienić tytuł Widgetu. Jeśli nie chcesz zmieniać zostaw ustawienia "Ogólna czcionka".

en: Select the general font family and size or insert the Google Font name you'll use in your blog. This will affect all text except the one controlled by the options below.
pl: Wybierz główną czcionkę  i rozmiar lub wstaw nazwę z Google Font, którą będziesz używać na Twoim blogu. Wpłynie to na cały tekst z wyjątkiem czcionek kontrolowanych przez poniższe opcje.

en: Select the header's height. After saving the settings go and upload your new header image. The header's width will be
pl: Wybierz wysokość nagłówka. Po zapisaniu ustawień przejdź i prześlij nowy nagłówek obrazka. Szerokość nagłówka będzie:

en: Select the spacing between the paragraphs.
pl: Opcja powoduje ustawienie odstępu między ostatnią linijką treści a kolejnym akapitem.

en: Select the top and left spacing for the header content. Use it to better position your site title and description or custom logo inside the header.
pl: Wybierz górny i lewy odstęp treści nagłówka. Użyj tych ustawień, aby lepiej ustawić swój tytuł strony i opis lub własne logo wewnątrz nagłówka.

en: Select the width of your <b>content</b> and <b>sidebar(s)</b>. When using a 3 columns layout (with 2 sidebars) they will each have half the configured width.
pl: Wybierz szerokość <b> treści </ b> i <b> boczny / boczne paski .</ b>W przypadku korzystania z układu 3 kolumn (2 paski boczne będą miały szerokość połowy szerokość całego paska bocznego).

en: Select your desired Social network from the left dropdown menu and insert your corresponding address in the right input field. (ex: <i>http://www.facebook.com/yourname</i> )
pl: Wybierz żądaną sieć społecznościową z rozwijanego menu po lewej i wstaw odpowiedni adres w prawym polu. (np: <i> http://www.facebook.com/yourname </i>)

en: Semantic Personal Publishing Platform
pl: Osobista semantyczna platforma publikacji

en: Sets the desired menu items alignment.
pl: Opcja umożliwia ustawienie wyrównanie pozycji głównego menu.

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Posts on Presentation Page
pl: Pokaż Posty na stronie prezentacji

en: Show breadcrumbs at the top of the content area. Breadcrumbs are a form of navigation that keeps track of your location withtin the site.
pl: Pokaż ścieżkę stron na górze obszaru zawartości. Ścieżka stron jest formą nawigacji, która pokazuje lokalizację strony w witrynie.

en: Show featured images as thumbnails on posts. The images must be selected for each post in the Featured Image section.
pl: Opcja wyświetla miniatury (ikony wpisu) postów. Opcja poniżej pozwala włączać  wyświetlanie miniatur ze zdjęć w postach jednak pierwszeństwo wyświetlenia ma miniatura (ikona wpisu) ustawiona w opcjach postu.

en: Show numbered pagination. Where there is more than one page, instead of the bottom <b>Older Posts</b> and <b>Newer posts</b> links you have a numbered pagination.
pl: Paginacja włącza u dołu numerację stron jeżeli istnieje więcej niż jedna strona i umożliwia przeglądanie starszych wpisów klikając na numery stron.<br>Zaleca się włączenie tej opcji

en: Show on Blog Metas
pl: Pokaż metadane na blogu

en: Show on Single Pages
pl: Pokaż na pojedynczych stronach

en: Show the first image that you inserted in a post as a thumbnail. If there is a Featured Image selected for that post, it will have priority.
pl: Opcja automatycznie umieszcza pierwszy obraz wstawiony do postu  jako miniatura. Opcja nie zadziała w poście w którym miniatura została wybrana w opcjach postu (tak zwana ikona wpisu). W takiej sytuacji pierwszeństwo ma "ikona wpisu"

en: Show the topbar that can include social icons and the top menu.
pl: Pokaż górny pasek, który może zawierać ikony społecznościowe i główne menu. (Szerokość oznacza granice  umieszczenia ikon lub głównego menu)<br><br>Uwaga! <br>Po włączeniu paska i ustawieniu go na "przytwierdzony", pasek może nie być widoczny, gdyż zasłania go czarny pasek logowania z wordpressa.

en: Sidebar Widgets
pl: Widgety w panelu bocznym

en: Sidebar Widgets Links
pl: Linki Widgetów w pasku bocznym

en: Sidebar Widgets Links Hover
pl: Linki Widgetów w pasku bocznym po najechaniu myszką

en: Sidebar Widgets:
pl: Widgety<br>w pasku bocznym:

en: Sidebar(s) =
pl: Pasek boczny (s) =

en: Sidebars Background
pl: Tło Widgetów w panelu bocznym

en: Sidebars Text
pl: Kolor tekstu

en: Sidebars Widget Title Background
pl: Tło tytułu Widgetów w panelu bocznym

en: Sidebars Widget Title Text
pl: Kolor tytułu Widgetów

en: Simple
pl: Zwykły

en: Site Description
pl: Opis strony

en: Site Description Background
pl: Tło opisu strony

en: Site Header
pl: Wnętrze nagłówka

en: Site Title
pl: Tytuł strony

en: Site Title Font
pl: Tytuł strony

en: Site Title and Description
pl: Tytuł i opis strony

en: Site width
pl: Szerokość strony

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: Slide
pl: slajd

en: Slider Border Color
pl: Kolor przełączników Slidera

en: Slider Border Width:
pl: Szerokość ramki Slider:

en: Slider Caption Background
pl: Kolor tła ramki tekstu w Sliderze

en: Slider Caption Text Color
pl: Kolor tekstu, tytułu w Sliderze

en: Slider Dimensions:
pl: Wymiary Slider:

en: Slider Settings
pl: Ustawienia Slider

en: Slider Top Margin:
pl: Górny margines Slider:

en: Slider arrows:
pl: Strzałki Slider

en: Slider navigation:
pl: Typ nawigatora Slider

en: Slides
pl: slajdy

en: Social Icons Background
pl: Tło ikon społecznościowych

en: Social Icons Background Hover
pl: Tło ikon społecznościowych po najechaniu myszką

en: Social Media Settings
pl: Społeczność

en: Social Network Link
pl: Link sieci społecznościowej

en: Social Network Title
pl: Tytuł  sieci społecznościowej

en: Socials
pl: Społeczność

en: Socials display
pl: Miejsce Ikon Społecznościowych

en: Sorry, but you do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Przykro nam, ale nie masz wystarczających uprawnień dostępu do tej strony.

en: Specific Posts
pl: Szczególne posty

en: Status
pl: Informacja o stanie

en: Sticky Posts
pl: Przyklejone posty

en: Submenu Background
pl: Tło podmenu

en: Submenu Shadow
pl: Cień podmenu

en: Submenu Text
pl: Tekst podmenu

en: Submenu:
pl: Podmenu:

en: Tag Archives: %s
pl: Tag archiwum: %s

en: Tagged
pl: Oznaczanie (Tagged)

en: Tags
pl: Tagi

en: Tempera Default Header Image
pl: Domyślny obrazek nagłówka Tempera

en: Tempera Latest News
pl: Aktualności Tempera

en: Tempera settings updated successfully.
pl: Zaktualizowano ustawienia stylu Tempera .

en: Text
pl: Tekst

en: Text Settings
pl: Czcionka

en: Text Under Comments
pl: Tekst pod komentowaniem

en: Text for the Presentation Page
pl: Tekst do prezentacji strony

en: Text line height. The height between 2 rows of text.
pl: Odległość między sąsiednimi wierszami tekstu liczona jako odstęp pomiędzy dolną linią pisma w wierszu górnym i górną linią pisma w wierszu dolnym

en: Text:
pl: Tekst:

en: The Left and Right arrows on your slider
pl: Strzałki z lewej i z prawej strony na bokach Slider

en: The border style for your images. Only images inserted in your posts and pages will be affected.
pl: Styl obramowania dla obrazków. Tylko zdjęcia wstawiane do postów i stron zostaną zmienione.

en: The dimensions of your slider. Make sure your images are of the same size.
pl: Wymiary Twojego Slider. Upewnij się, że zdjęcia są tego samego rozmiaru.

en: The fourth footer area
pl: Czwarty obszar stopki

en: The linked text that appears at the bottom of each column. Leave empty to hide the link.
pl:  Tekst odnośnika (np. "Więcej"), który pojawia się pod treścią  w slajdach na stronie reprezentacyjnej  kolumny. Pozostaw puste pole aby ukryć odnośnik.

en: The number of words for excerpts. When that number is reached the post will be interrupted by a <i>Continue reading</i> link that will take the reader to the full post page.
pl: Liczba słów we fragmentach postów . Gdy zostanie osiągnięta ta liczba Post zostanie przerwany przez  napis: <i> "Czytaj dalej" </i> <br>(link, który przeniesie  czytelnika do pełnej strony postu).

en: The position of your meta bar (author, date, category, tags and edit button).
pl: Pozycja metadanych w liście postów (autor, data, kategoria, tagi i przycisk Edytuj).

en: The site background features 4 separately coloured areas.<br />The general text colour applies to all text on the website that is not controlled by any other option.
pl: Strona oferuje 4 oddzielne kolory tła obszarów . <br /> Ogólnie kolor tekstu odnosi się do całego tekstu na stronie, które nie jest kontrolowane przez inną opcję.

en: The size (in pixels) for your thumbnails. By default imges will be scaled with aspect ratio kept. Choose to crop the images if you want the exact size.
pl: Rozmiar (w pikselach) miniatur. Domyślnie obrazy są skalowane  proporcjonalnie i przechowywane. Zaznacz opcję:<br> " Kadrowanie dokładnie do rozmiarów " jeśli chcesz dokładny rozmiar.

en: The sizes for your column images. The width is dependent on total site width and not configurable.
pl: Rozmiary dla obrazów w kolumnach. Szerokość zależy od całkowitej szerokości witryny.

en: The slider's border width. You can also edit its color from the Color Settings. Use a border width when your slider is smaller than the total site width.
pl: Szerokość ramki Slidera. Można także edytować swój kolor w ustawienia kolorów. Użyj szerokość obramowania, gdy slider jest mniejszy niż całkowita szerokość witryny.

en: The space between <i>letters</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
pl: Przestrzeń między <i> literami </i>. Zostaw "Domyślnie" dla normalnych ustawieniach (wartość będzie pobrana z ustawień CSS).

en: The space between <i>words</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
pl: Przestrzeń między słowami. Ustawienie "Domyślne" powoduje ustawienie wartości ze stylu (wartość w stylu można ustawić w CSS).

en: The third footer area
pl: Trzeci obszar stopki

en: The time in which a slide will be still and visible.
pl: Czas po którym nastąpi zmiana ( czas przerwy musi być większy  od czasu trwania animacji).

en: The time in which the transition animation will take place.
pl: Czas, w jakim trwa zmiana slider na kolejny.

en: The transition effect of your slides.
pl: Efekt przejścia slides.

en: The uploaded file could not be read.
pl: Przesłany plik nie może być odczytany.

en: The uploaded file does not contain valid Tempera options. Make sure the file is exported from the Tempera Options page.
pl: Przesłany plik nie zawiera poprawnych opcji motywu Tempera. Upewnij się, że plik wyeksportowany, to plik z opcjami motywu Tempera.

en: The uploaded file is not supported. Make sure the file was exported from the Tempera page and that it is a text file.
pl: Przesłany plik nie jest obsługiwany.<br> Upewnij się, że plik został wyeksportowany ze strony z motywem Tempera i że jest to plik tekstowy.

en: These colours apply to specific areas of the presentation page.
pl: Te kolory mają zastosowanie do określonych obszarów strony prezentacji.

en: These colours apply to the main site menu (and dropdown elements).
pl: Kolory te stosuje się do głównego menu i elementów witryny (rozwijanych).

en: These colours apply to the top bar menu.
pl: Kolory te stosuje się do menu w górnym pasku.

en: These colours apply to the widgets in the footer area.
pl: Te kolory mają zastosowanie do widgetów w obszarze stopki.

en: These colours apply to the widgets placed in either sidebar.
pl: Kolory mają zastosowanie do widgetów umieszczonych w każdym pasku bocznym. (Kolor tekstu działa tylko dla zwykłego tekstu a nie linków. Kolor linków zmienisz w ustawieniach "Linki")

en: Third Footer Area
pl: Trzeci obszar stopki

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>.
pl: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęć</a>.

en: This overwrites the text alignment in posts and pages. Leave 'Default' for normal settings (alignment will remain as declared in posts, comments etc.).
pl: Opcja wyrównuje tekst w postach i stronach. Zostaw "Domyślnie" dla normalnych ustawieniach z szablonu.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest zabezpieczony hasłem. Wprowadź hasło, aby zobaczyć komentarze.

en: This setting changes the look of your captions. Images that are not inserted through captions will not be affected.
pl: To ustawienie zmienia wygląd Twoich podpisów. Obrazy, które nie zostały wstawione przez podpisy nie zostaną naruszone.

en: Three columns, one sidebar on each side
pl: 3 kolumny. (1 pasek boczny z każdej strony)

en: Three columns, sidebars on the left
pl: 3 kolumny. (2 paski boczne z lewej)

en: Three columns, sidebars on the right
pl: 3 kolumny. (2 paski boczne z prawej)

en: Thumbnail alignment.
pl: Wyrównanie miniatury

en: Thumbnails Alignment
pl: Wyrównanie miniatur

en: Thumbnails Size
pl: Rozmiar miniatur

en: Time
pl: Czas

en: Title
pl: Tytuł

en: Titles Color
pl: Kolor tytułów

en: To hide this sidebar, switch to a different Layout via the <a href="%s">Theme Settings</a>.
pl: Aby ukryć ten pasek boczny, przełącz na inny układ "STYL" <br>w <a href="%s"> Ustawieniach Motywu </a>

en: Top
pl: Góra

en: Top Bar
pl: Górny pasek

en: Top Bar Background
pl: Tło górnego paska

en: Top Bar Menu Link
pl: Kolor linku górnego menu

en: Top Bar Menu Link Hover
pl: Kolor linku po najechaniu myszką

en: Top Navigation
pl: Menu górne

en: Top Text
pl: Główny tekst

en: Top Title
pl: Główny  tytuł

en: Total width =
pl: Całkowita szerokość =

en: Two columns, sidebar on the left
pl: 2 kolumny. (1 lewy pasek boczny)

en: Two columns, sidebar on the right
pl: 2 kolumny (1 prawy pasek boczny)

en: Uppercase Text
pl: Wielkie litery

en: View all posts by
pl: Zobacz wszystkie posty

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie posty %s

en: Visible on Hover
pl: Widoczne po najechaniu

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Widget Columns
pl: Kolumny Widget

en: Widget Title Font
pl: Tytuł Widgetu

en: Width:
pl: szerokość:

en: Without the import, the export would just be a fool's exercise. Make sure you have the exported file ready and see you after the mouse click.
pl: Bez importu, eksportu są to tylko ćwiczenia. Upewnij się, że wyeksportowany (wysłany) wcześniej plik jest gotowy do wczytania po kliknięciu myszą.

en: Word Spacing
pl: Odstępy między słowami

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne Archiwum: % s

en: You can also choose if you want the link to open in a new window and what title to dispaly while hovering over the icon.
pl: Możesz także wybrać czy chcesz otworzyć link w nowym oknie i jaki wyświetlić tytuł po najechaniu nad ikonę.

en: You can change the background for your social colors from the colors settings section.
pl: Można zmienić tło dla kolorów społecznościowych w sekcji "KOLORY".

en: You can leave any number of inputs empty.
pl: Możesz zostawić dowolną ilość pustych pól.

en: You can show up to 5 different social icons from over 35 social networks.
pl: Można wskazać do 5 różnych ikon społecznościowych z ponad 35 sieci społecznościowych.

en: You currently have no widgets set in the left sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dasboard</a>.
pl: Obecnie nie masz żadnych widgetów w lewym panelu. Możesz je dodać poprzez <a href="%s"> Panel</a>.

en: You currently have no widgets set in the right sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dasboard</a>.
pl: Obecnie nie masz żadnych widgetów w prawym panelu. Możesz je dodać poprzez <a href="%s"> Panel</a>.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Your slider navigation type. Shown under the slider.
pl: Nawigator Slider. umieszczony na dole Slider.

en: at
pl: w

en: height
pl: wysokość

en: left
pl: od lewej

en: milliseconds
pl: milisekund

en: or Google font
pl: lub czcionki Google

en: posts
pl: posty

en: top
pl: od góry

en: width
pl: szerokość
